Čítajte, v Bratislave bude ešte veľa kriku

Ako sa cítili takí, ktorým chodilo na účet cca 10 000 eur mesačne / možno aj viac /

a nikomu nemuseli dokladovať výdavky ? TO BY SA NÁM ŽILO !

No a odrazu im neprišlo na účet nič.

No - nevrieskali by ste? - SLOVAČ DO ULÍC ! ZA NÁŠ BLAHOBYT !

MIMOVLÁDKY PIŠTIA, LEBO UŽ NEMÔŽU VYCICIAVAŤ ŠTÁT. BRAVÓ, PAN MINISTER BORIS ????

Minister spravodlivosti Boris Susko zrušil dotačnú výzvu pre slniečkarske mimovládky a tie teraz hystericky vrieskajú - rajská hudba pre moje uši. Boris, ďakujem ????

1. Na tejto dotačnej výzve vo výške 769 tisíc eur si chcelo napakovať vačky dúhové ultras.

2. V minulosti sa z tejto dotačnej výzvy financovali mimovládky, ktoré organizovali dúhové pochody či transsexuálne tance.

3. Najviac kričí Rizman. Partner Zuzany Čaputovej, pre britské médiá prezident Slovenskej republiky.

4. Tento pánko stojí na čele mimovládky Post Bellum, ktorá sa chystala na ťažké kšefty. A potom prišiel Boris Susko a klepol slniečkam po prstoch. Ups.

5. Možno očakávať, že na ministra Suska sa teraz spustí vlna špiny, presne ako na Martinu Šimkovičovú, ktorá takto klepla po prstoch progresívnym mimovládkam na rezorte kultúry.

6. Liberálne médiá budú teraz týždeň chrliť stupídne memečka, komentáre, blogy a iné vreskoty sfanatizovaných slniečkarov, ktorí prišli o ďalšie státisíce. Bolí, že?

7. Plní sa prísľub Smeru, že zastavíme finančné toky z peňazí daňových poplatníkov, ktoré roky plynuli progresívnym mimovládkam - tie si vytvorili štát v štáte a lynčovali každého, kto sa im vzoprel.

8. Vytvorili si chobotnicu, ktorá má tri hlavné chápadlá - mimovládky na čele s Nadáciou otvorenej spoločnosti, médiá na čele s Denníkom N a politické strany na čele a Progresívnym Slovenskom.

9. Medzitým ovládli aj Prezidentský palác, špeciálnu prokuratúru, Naku a časť sudcov. Výsledok - teror. Progresivistický teror.

10. Okrem peňazí zo štátu im plynú státisíce zo zahraničia - napríklad Čaputovej mimovládka Via Iuris, v ktorej kedysi madam rúčka v rúčke bohatla spolu so svojím Rizmanom, dostala od Sorosovej nadácie či od americkej ambasády státisíce eur.

11. Dnes si Čaputovci či Rizmanovci či ako ich nazveme vytvorili novú šporkasku - Post Bellum. Hrajú sa, že riešia ľudské práva, v skutočnosti šíria extrémnu progresivistickú ideológiu.

12. Ideológia je podružná, to je len teplý vzduch. V skutočnosti je to kšeftisko ako mraky. Kým bežní pracujúci Slováci obracajú každý cent, mimovládky si zo štátu urobili Eldorado. Točia sa v tom milióny.

13. Stačilo! Naši ministri majú jasnú politickú líniu - slniečkarske mimovládky viac nebudú dojiť štát. Zlaté časy pre rôznych nenažratých Rizmanov a Čaputové skončili.

14. Držím palce našim ministrom, aby boli dôslední. Áno, budú terčom nechutných útokov zo strany progresívnej chobotnice, lebo slniečkarom ide o strašné prachy.

15. Liberálne mimovládky sa budú oháňať ušľachtilými cieľmi, že ako bojujú za ľudské práva, proti fašizmu, proti rasizmu a bla-bla-blabla. Presný opak je pravdou.

V skutočnosti šíria nenávistné ideológie, rasistický hejt proti Slovákom a fanaticky útočia na slobodu slova.

A najmä - pakujú si vačky. Dopakovali ste, slniečka, dopakovali !!!